Економ гроші на паливі з допомогою паливних карт

топливные карты БРСМВ наш час обслуговування автомобіля обходиться недешево і логічно що кожен пропонує якимось чином зекономити свої кошти. Одним з найбільш зручніших та простих способів скоротити витрати на паливі – є спеціальні паливні талони. З їх допомогою людина може купувати бензин, газ або ж дизель по значно нижчим цінам. Як це працює?

Припустимо вартість бензину на початок місяця, коли ви купили паливний талон була 25 гривень, а за місяць його вартість виросла до 30 гривень. Ви ж і надалі продовжує купувати томливо за ціною 25 гривень, економлячи при цьому по 5 гривень на кожному літру. А якщо вартість виросла наступного місяця ще на 5 гривень? Якщо ваш талон є дійсним, то ви і так купуєте бензин за ціною 25 гривень. В такому випадку ви економите вже не 5 грн, а цілих 10. Правда, це дуже вигідно з фінансової сторони? А що якщо ми скажемо що на цьому переваги від покупки паливних талонів ще не закінчились?

Ще однією перевагою покупки паливних карт є те, що ви можете в будь-який час отримати повний звіт по використанню коштів, в якому буде зазначено місця, час, та вартість всіх покупок по талону. Це значно може спростити вашу звітність. Крім того, до кожної карти надається повний комплект бухгалтерської документації.

Кожний талон на бензин, газ чи дизель має свій унікальний номер, яким неможливо підробити. В разі втрати карти ви можете її без проблем заблокувати, що не уможливить викрадення з неї коштів. Все це можна зробити за допомогою спеціального додатка «БРСМ-Нафта» при умові покупки паливної карти саме в них.

Чим «БРСМ-Нафта» краще від інших

Покупка бензина по безналу в офіційному представництві компанії через сайт https://brsm-nafta.com/fuelcards — це правильне рішення, про яке вам навряд чи прийдеться жалкувати. Адже таким чином ви отримаєте можливість купувати якісний бензин, газ чи дизельне паливо за доступними цінами. Продукція цієї торгової марки проходить більше одного десятка різних повірок, перед тим як потрапити до баку вашого автомобіля. «БРСМ-Нафта» має всі відповіді дозволи та сертифікати якості, які гарантують, що ви отримуєте одне з кращих палив.

Придбати паливні картки ви можете як на сайті компанії, так і на будь-якій заправній станції, яка знаходиться недалеко від вас. Крім того, ви можете вибрати найбільш оптимальний варіант талону сам для вас – грошовий чи літровий. Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до менеджерів магазину або продавців-консультантів.

Информационный портал

Leave a reply

15 − 14 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>