Боротьба з серцево-судинними захворюваннями

Санаторій «Поділля»Захворювання серцево-судинної системи – одна з найбільших проблем для українського населення. Україна лідирує в Європі за кількістю людей, що страждають на ці захворювання. Тому лікування проблем серцево-судинної системи є дуже важливим. Головної проблемою українців є неуважне ставлення до власного здоров’я. Тому існує багато санаторії та лікувально-оздоровчих закладів, які піклуються про стан серцево-судинної системи людей.

Захворювання судин

Найпоширенішими серцево-судинними захворюваннями є інсульт та інфаркт міокарда. Для їх попередження необхідно зміцнювати стінки судин, а також зменшити навантаження на серце. Крім того, санаторії України здійснюють лікування таких хвороб, як:

  1. Міокардіодистрофія.
  2. Атеросклероз.
  3. Вади аортального та мітрального клапанів.
  4. Вроджені вади серця.
  5. Судинні дистонії та інших.

Для лікування цих хвороб використовують різні методи. Корисними є регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Також необхідно дотримуватись збалансованого харчування та режиму дня та виконувати фізичні навантаження. В умовах санаторію робити це значно легше, ніж вдома.

Способи лікування

Одним з найефективніших способів лікування захворювань серцево-судинної системи в умовах санаторію є радонотерапія. Застосування радону ефективно здійснює відновлення судин після хвороб. Радон укріплює стінки судин і знижує ризики рецидивів. Таке лікування здійснюють після 6-8 місяців після останнього загострення хвороби.

Крім того він є ефективним засобом профілактики появи різних захворювань таких як інфаркт та інсульт. Радонові ванни та внутрішнє вживання насиченої радоном води суттєво зменшує ризики проявів серцево-судинних захворювань.

Який заклад обрати?

Одним з найкращих закладів, що спеціалізується на лікування серцево-судинних захворювань є санаторій «Поділля» у Хмільнику. Санаторій використовує радон як основний спосіб лікування багатьох захворювань. Крім того, використовуються лікувальна грязь, бальнео- та фізіотерапія.

Детальніше про санаторій Хмільника можна дізнатися тут http://radon.com.ua/uk/. Там ви можете знайти більше інформації про хвороби, які лікують у закладі, а також дізнатися ціни на путівки. Санаторій «Поділля» приємно вразить вас своїм сервісом, та комфортними умовами лікування та проживання.

Информационный портал

Leave a reply

1 × 1 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>